Haşere İlaçlama Nedir?

By in
2220
Haşere İlaçlama Nedir?

İlaçlama hizmeti haşere ve kemirgenlere karşı insan sağlığını korumak amaçlı yapılan bir iştir. Haşere ve kemirgenler birçok hastalığın taşıyıcısıdır ve taşıdıkları bu hastalıkları çeşitli yöntemlerle insanlara bulaştırırlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte haşere ve kemirgenlerle mücadele yöntemleri de ilerlemiş ve sonuç olarak ilaçlama büyük bir sektör haline gelmiştir.

İlaçlama hizmeti profesyonel ve ilgili kurumlar tarafından yetkilendirilmiş firmalar tarafından yapılır.Ancak son zamanlarda insan sağlığını ve çevreyi tehdit eden ilaçlar kullanan birçok korsan firma türemiştir. Bu sözde firmaların kullandığı ilaçlar tamamen zararlıdır ve birçok hastalığa hatta ölümlere bile neden olabilir.

İlaçlama Hizmetlerimiz

Apartman İlaçlama
Ev İlaçlama
Fabrika İlaçlama
Fare İlaçlama
Gemi İlaçlama
Hamam Böceği İlaçlama
Karınca İlaçlama
Okul İlaçlama
Pire İlaçlama
Site İlaçlama

Haşere İlaçlama Yöntemleri

KOKUSUZ İLAÇLAMA

Kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle sonuca gidilir bu tip bir ilaçlamada bulunduğunuz bölgeden ayrılmanıza gerek yoktur

KOKULU İLAÇLAMA

Sıvı olarak pompalar vasıtasıyla püskürtülen kokulu ilaçlama tipi haşere istilasına uğramış ev bina site fabrika gemi uçak vb. gibi yerlerde yapılır bu ilaçlama tipinde kısa zamanda sonuç alınır ilaçlama uzmanı haşere ya da zararlı tipine göre yapacağı ilaçlama ile bölgedeki istilaya son verir etkili ve kısa sürede sonuç veren ilaçlama tipidir Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlama yapılmalıdır. Kokulu ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Kokulu ilaçlamada kısa zaman içinde sonuç alınır. Bu ilaçlamada mekanınızı kısa bir süre terk etmeniz gerekmektedir. Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunmayınız. İlaçlama bittikten birkaç saat sonra mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

JEL İLAÇLAMA

Evcil hayvanlar için zararlı değildir. Kokusuz temiz bir ilaçlama yöntemidir. İlaçlama öncesinde ve sonrasında tamamen hijyenik bir ortam sağlar hazırlığa gerek yoktur. Uzun süre etkilidir. Çevre ve insan sağlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Aksine çok uygun bir yöntemdir.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)